Jak to bude probíhat?

S každým krokem realizace vás přehledně seznámíme

Zařídíme dotaci až 150 000 Kč na vaše nová okna
1

Oslovíte nás

Jestliže řešíte výměnu oken či dveří, určitě se na nás obraťte. Bude nám stačit váš e-mail nebo telefon, vše ostatní už dohodneme osobně. 

Zobrazit kontakty
Oslovíte nás

Máte už jinou nabídku od někoho jiného? Nevadí, nechte si zcela zdarma udělat nabídku od nás. Z naší zkušenosti víme, že 9 z 10 lidí, co tak učinili, se nakonec rozhodlo pro nás.

Milan Suchý
Milanův tip
2

Zkonzultujeme a zaměříme
3 dny

I když se říká, že je lepší dvakrát měřit a jednou řezat, tak nám stačí jedno důkladné měření. Je to velmi jednoduchý proces. Vše začíná tím, že se nám ozvete a domluvíte si návštěvu našich zkušených techniků. Ti k vám přijedou a na místě sami odborně zaměří to, co je třeba. Ale nejenom to – jsou schopni vám i eventuálně doporučit pro vás lepší řešení, bude-li to situace vyžadovat. 

Zkonzultujeme a zaměříme

A pozor – za zaměření a nabídku na míru nebudete nic platit!

Milan Suchý
Milanův tip
3

Pomůžeme vám s výběrem

Nezahltíme vás těžkými volbami a rozhodováním. Předvybrali jsme osvědčené profily. Pravidelně navštěvujeme výrobce v Česku i v Polsku, abychom měli jistotu, že vám nabízíme přesně to, co potřebujete pro dokonalou výměnu oken. Myslíme dopředu. Pracujeme jen s těmi výrobci, kteří mají automatizované výrobní linky a kde se minimalizuje ruční práce, která u oken může přinést větší chybovost, která se projeví třeba až časem. Polská vs. česká okna? My se řídíme jen dlouhodobou kvalitou a nízkou reklamovaností produktů.

Pomůžeme vám s výběrem

Výměnu oken děláte na desítky let, proto si vyberte okna s moderními trojskly. Mimochodem, je to i podmínka získání dotace.

Milan Suchý
Milanův tip
4

Sestavíme cenovou nabídku
3 dny

Vše dostanete přehledně rozepsané po položkách. Nabídnutá cena je skutečně finální. Na faktuře nebude už nic navíc. Garantujeme vám, že naše nabídka zahrnuje kompletní práce na zakázce dle českých norem bez vícenákladů. Ne všechny konkurenční nabídky hrají takto fér.

Sestavíme cenovou nabídku

Nabídky některých firem jsou skutečně nepřehledné - my vám vždy vše rozepíšeme po položkách a vč. DPH, víte tak, kolik za co platíte.

Milan Suchý
Milanův tip
5

Vyřídíme dotace
2-3 týdny

Když říkáme, že si vaši výměnu vezmeme na starost od A do Z, tak to opravdu tak myslíme. Jsme jediná firma ve vašem regionu, která se zabývá nejen montáží oken, ale zároveň vám vyřídíme dotace NZÚ light.

Kdo má nárok na dotaci? Jestliže pobíráte starobní důchod, příspěvek na bydlení nebo přídavek na děti, tak vám zařídíme až 150 tisíc. Na každé okno je dotační příspěvek ve výši 12 tis. Kč, u dveří to je 18 tis. Kč.

Více o vyřízení dotací
Vyřídíme dotace

Nejste si jistí svým nárokem na dotaci? Ozvěte se Milanovi na číslo +420 604 855 100, kde vám okamžitě potvrdí váš nárok.

Milan Suchý
Milanův tip
6

Provedeme montáž
2-4 dny

Kvalitní, ale špatně osazená okna jsou k ničemu. Naši zkušení montéři vždy přebírají naprostou zodpovědnost za kompletní zakázku, od demontáže starých oken až po finální zedničinu. Na přesném průběhu prací se domluvíte s našimi montéry, kteří rádi zohlední vaši konkrétní situaci. Navíc si zakládáme na tom, že vám nenecháme v domě nepořádek.

Provedeme montáž

Časté dotazy

Řekněte bez frází, proč bychom si měli ze všech konkurenčních firem vybrat vás.

Jsme solidní rodinná firma – Milan má přes 20 let zkušeností se zaměřováním a vedením montážních part, parádní operativec, Radek zase za 15 let v největších českých firmách poznal perfektně systémy řízení, vedení kvality a plánování zakázek. Dohromady s námi zažijete lidský přístup, poctivé řešení vašich požadavků – a to vše za skvělou cenu, protože pracujeme chytře a bez zbytečných nákladů, které hradíte u jiných firem. Jsme vždy na telefonu. Naše ceny jsou finální a nic před vámi neskrýváme.

Jaké realizace vaše firma provádí?

Umíme dodat a namontovat okna, dveře, posuvné systémy nebo třeba i garážová vrata pro stavby všech druhů. Za 20 let zkušeností je to přes 1.500 výměn oken na rodinných domech, v čemž jsou naše party skutečnými mistry. Zároveň jsme pravidelným dodavatelem stavebních firem, kterým instalujeme okna a dveře do novostaveb. Máme za sebou desítky a desítky kompletních výměn v panelových domech v rámci zateplování. Obrací se na nás výrobní firmy, kterým vybavujeme nově stavěné administrativní budovy a haly, případně jim vyměňujeme zastaralá okna a dveře, a to včetně protipožárních instalací (dodáváme vč. příslušných certifikátů). Zvládáme vyměnit i dřevěná okna v  činžovních domech. Prostě - jestliže hledáte kvalitní výrobky a montáže, krátké dodací lhůty a jedny z nejlepších cen na trhu, neváhejte nás oslovit.

Naši spokojení zákazníci

Naši spokojení zákazníci