říjen 2023
6 fotografií

Výstavní vila v Sezimově Ústí

Na Táborsku jsme letos měli méně zakázek, o to více nás potěšila realizace více než 20 oken na této výstavní rodinné vile v Sezimově Ústí, o kterou se majitelé příkladně starají. Osadili jsme samozřejmě kvalitní profily s trojskly a majitelé jdou do topné sezóny připraveni.

Další reference

Moderní dům v České Lípě
březen 2024
6 fotografií
Moderní dům v České Lípě
Stále moderně vypadající rodinný dům v České Lípě potřeboval po dvaceti letech vyměnit původní okna za nová - majitelům jsme nabídli okna v profilu Decco EkoSun 82, tzn. šířka rámu 81mm s šesti komorami, trojsklem a v elegantní barvě "Ořech" a naše nabídka se jim líbila nejvíce. Výsledek montáže pak předčil očekávání všech zůčastněných, jak můžete posoudit z fotek. Přejeme majitelům s novými okny spoustu spokojených let.
Rodinný dům v Dubnici pod Ralskem
březen 2024
5 fotografií
Rodinný dům v Dubnici pod Ralskem
Tentokrát jsme vyslali montážní partu se specializací na truhlářské dokončovací práce do Dubnice pod Ralskem, aby zde provedla výměnu oken na rodinném domu. Po osazení třinácti oken včetně jedné balkónové sestavy připravili dřevěné lišty, natřeli je a bezchybně osadili kolem oken. Výsledek se povedl, což potvrdili i spokojení majitelé.
Rodinný dům v Novém Boru
březen 2024
4 fotografie
Rodinný dům v Novém Boru
V Novém Boru jsme jako doma a to samé platí o pohodové zakázce na kompletní výměnu třinácti oken a jedněch vstupních dveří na rodinném domu v místní vilové čtvrti. Majitelé si vybrali netradiční barvu "šedý pískovaný antracit", která hodně pomohla venkovnímu vzhledu domu. Vše bylo provedeno v moderním šestikomorovém profilu Decco EkoSun 82 (SIX) s trojskly.
Rodinný dům ve Starých Splavech
únor 2024
7 fotografií
Rodinný dům ve Starých Splavech
Naše montážní parta se ujala kompletní výměny čtrnácti oken a jedněch vstupních dveří na stylovém rodinném domu ve Starých Splavech na Liberecku. Montovali jsme vysokostandardní okna profilu Decco s šířkou rámu 82mm, s trojskly a ve výstavní barvě ořechu Amaretto. Součástí dodávky byly ještě také desky v imitaci dřeva. Už teď si majitel pochvaluje nárůst komfortu bydlení a co teprve, až přijdou chladnější dny.
Rodinný dům v Kunvaldu na Orlicku
únor 2024
5 fotografií
Rodinný dům v Kunvaldu na Orlicku
A další náš návrat do Kunvaldu na Orlicku - výměna osmi oken a dvou balkónových sestav, to vše v trojsklech a moderní barvě "Ořech", byla hotová za čtyři dny. Majitelé ocenili náš kompletní servis, a to vyřízení dotace až montáž včetně finální zedničiny. Věříme, že ani tentokrát jsme nebyli v Kunvaldu naposled.
Tradiční "šumperák" v České Lípě
únor 2024
3 fotografie
Tradiční "šumperák" v České Lípě
Vyhráli jsme výběrové řízení na výměnu oken na tradičním "šumperáku" v České Lípě. Klientovy požadavky na kvalitní 6-komorový profil min. šířky rámu 80mm splnil profil Decco Ekosun, samozřejmostí pak byla trojskla a jako barvu byl vybrán "pískovaný antracit". Kromě výborné ceny byla dalším důvodem, proč si nás klient vybral, také rychlost, s jakou jsme dovedli okna vyrobit a zároveň namontovat - od objednávky do konce montáže to bylo 24 dní - ano, 3,5 týdne! Není to pravidlem vždy, ale zde se sešly dobré podmínky ve výrobě i dostupnost montérů - a tím jsme nejen splnili slíbený termín 1 měsíce, ale ještě klienta překvapili zkrácením tohoto termínu. Ať okna slouží další desítky let!
Výrazný rodinný dům ve Šluknově
únor 2024
4 fotografie
Výrazný rodinný dům ve Šluknově
A další úspěšně provedená zakázka v Libereckém kraji, tentokrát jsme se podívali do Šluknova. Majitelé výrazného rodinného domu přímo v centru města si nás vybrali pro výměnu šesti oken - část jich byla dodána v barvě "zlatého dubu", část v bílé barvě na obou stranách. Samozřejmostí pak bylo trojsklo, které aktuálně doporučujeme již všem zákazníkům. Během dvou dnů bylo hotovo a navzdory nepříznivému počasí klienti ani nezaznamenali nějaký výrazný diskomfort spojený s montáží.
Dům ve Cvikově na Českolipsku
únor 2024
6 fotografií
Dům ve Cvikově na Českolipsku
Ve Cvikově jsme realizovali kompletní výměnu oken a dveří u několika domů po sobě. Majitelům jsme osadili kvalitní trojskla v profilu Aluplast 4000 - včetně balkónové sestavy, která díky kvalitnímu zaměření skvěle sedla do původního otvoru. Majitelé si hned pochvalují zvýšený komfort bydlení a jsou rádi za kompletní dodávku včetně zednického začištění.
Zobrazit další reference