červenec 2023
9 fotografií

Vila v Duchcově u Teplic

Krásné výstavní vile na rohu dvou hlavních ulic v Duchcově u Teplic jsme vyměnili sedmnáct oken a jedny dveře. Výsledek se povedl tak, že se musíme pochlubit více fotkami než obvykle. Majitelé jsou výsledkem nadšeni a litují snad jen jediného - že nevyměnili i druhé vstupní dveře a jedno malé okno.

Další reference

Výrazný rodinný dům ve Šluknově
únor 2024
4 fotografie
Výrazný rodinný dům ve Šluknově
A další úspěšně provedená zakázka v Libereckém kraji, tentokrát jsme se podívali do Šluknova. Majitelé výrazného rodinného domu přímo v centru města si nás vybrali pro výměnu šesti oken - část jich byla dodána v barvě "zlatého dubu", část v bílé barvě na obou stranách. Samozřejmostí pak bylo trojsklo, které aktuálně doporučujeme již všem zákazníkům. Během dvou dnů bylo hotovo a navzdory nepříznivému počasí klienti ani nezaznamenali nějaký výrazný diskomfort spojený s montáží.
Rodinný dům v Mikulášovicích
únor 2024
4 fotografie
Rodinný dům v Mikulášovicích
A máme tu další výměnu starých oken za nová na rodinném domě v Mikulášovicích. Výměnu patnácti oken v profilu Aluplast 4000 včetně trojskel zvládla naše parta i za chladných dnů bez jakéhokoliv problému. Všechno perfektně sedí a majitelé jsou spokojeni s kvalitně odvedenou prací.
Majestátní dům v Mikulášovicích
leden 2024
6 fotografií
Majestátní dům v Mikulášovicích
Příjemní majitelé z Mikulášovic dali na radu svých spokojených sousedů a obrátili se na nás s prosbou o pomoc s dotací NZÚ Light a následnou montáží oken a dveří. V oknech se hodně bouralo a musely se zvětšovat otvory, ale z nových větších oknen jsou majitelé nadšení.
Hasičská stanice ve Starém Šachově
leden 2024
4 fotografie
Hasičská stanice ve Starém Šachově
Výhra zakázky pro městské a obecní úřady vždy potěší. V tomto případě jsme měnili okna a dveře na budově hasičské stanice ve Starém Šachově.
Dům v Mikulášovicích
listopad 2023
6 fotografií
Dům v Mikulášovicích
Není to dlouho, co jsme se chlubili jednou z mnoha montáží v Mikulášovicích - a hned tu máme další! Majitelům tohoto domu jsme pomohli vyřídit dotaci a, jak je u nás dobrou praxí, následně i provedli kvalitní montáž moderních oken. Majitelé si pochvalovali, že jsme za ně vyřídili vše bez starostí.
Standardní rodinný dům v Labské Stráni
říjen 2023
4 fotografie
Standardní rodinný dům v Labské Stráni
Obec Labská Stráň se nachází až u samotných hranic s Německem hned vedle Hřenska - naše parta se tam ale nevydala na výlet, ale na výměnu 13 oken na standardním rodinném domě. Majitelé se rozhodli samozřejmě pro trojsklo a vnější dekor "Zlatý dub", který výrazně pozdvihl estetickou hodnotu jejich domu. Samotná montáž trvala 3 dny a po našem odjezdu se museli spokojení majitelé shánět již pouze po malíři.
Rodinný dům v Žalhosticích u Litoměřic
říjen 2023
4 fotografie
Rodinný dům v Žalhosticích u Litoměřic
Majitelé rodinného domu z Žalhostic u Litoměřic nás oslovili se žádostí o dodání a montáž třinácti nových oken. Ačkoliv požadovali jednoduchá okna s trojskly a v základní bílé barvě, nechtěli nechat nic náhodě ohledně kvality samotné montáže. O nás věděli, že dodáváme kompletní zakázku vč. kvalitního zednického dokončení. Do 4 týdnů od podpisu smlouvy byla okna namontována a majitelé domu vyjádřili s výsledkem naší práce velkou spokojenost. Rádi se sem zase brzy vrátíme.
Rodinný dům v Mikulášovicích
říjen 2023
3 fotografie
Rodinný dům v Mikulášovicích
A zase ... ty Mikulášovice. Po krátké době jsme se vrátili do obce, kde jsme vyměnili suverénně nejvíce oken a dveří - dobrá pověst se tu prostě šíří sama. Nyní jsme milé majitelce rodinného domu vyměnili během dvou dnů osm oken v barvě "Zlatého dubu", včetně finálního zednického začištění. Přejeme významné úspory na vytápění a komfortnější bydlení.
Zobrazit další reference