Krásná chaloupka v Křižanech | Okna Milan
srpen 2023
7 fotografií

Krásná chaloupka v Křižanech

Kompletní výměna oken a dveří včetně montáže žaluzií na krásné chaloupce v Křižanech pod Ještědem. Už tak malebné bydlení v přírodě si majitel vylepšil zvýšením tepelného komfortu - desítky let stará okna už výměnu opravdu potřebovala.

Další reference

Rodinný dům v Novém Boru
březen 2024
4 fotografie
Rodinný dům v Novém Boru
V Novém Boru jsme jako doma a to samé platí o pohodové zakázce na kompletní výměnu třinácti oken a jedněch vstupních dveří na rodinném domu v místní vilové čtvrti. Majitelé si vybrali netradiční barvu "šedý pískovaný antracit", která hodně pomohla venkovnímu vzhledu domu. Vše bylo provedeno v moderním šestikomorovém profilu Decco EkoSun 82 (SIX) s trojskly.
Rodinný dům ve Starých Splavech
únor 2024
7 fotografií
Rodinný dům ve Starých Splavech
Naše montážní parta se ujala kompletní výměny čtrnácti oken a jedněch vstupních dveří na stylovém rodinném domu ve Starých Splavech na Liberecku. Montovali jsme vysokostandardní okna profilu Decco s šířkou rámu 82mm, s trojskly a ve výstavní barvě ořechu Amaretto. Součástí dodávky byly ještě také desky v imitaci dřeva. Už teď si majitel pochvaluje nárůst komfortu bydlení a co teprve, až přijdou chladnější dny.
Dům ve Cvikově na Českolipsku
únor 2024
6 fotografií
Dům ve Cvikově na Českolipsku
Ve Cvikově jsme realizovali kompletní výměnu oken a dveří u několika domů po sobě. Majitelům jsme osadili kvalitní trojskla v profilu Aluplast 4000 - včetně balkónové sestavy, která díky kvalitnímu zaměření skvěle sedla do původního otvoru. Majitelé si hned pochvalují zvýšený komfort bydlení a jsou rádi za kompletní dodávku včetně zednického začištění.
Rodinný dům v Kamenickém Šenově
leden 2024
6 fotografií
Rodinný dům v Kamenickém Šenově
Majitelé rodinného domu v Kamenickém Šenově nás oslovili ohledně výměny jejich oken. Celkově jich bylo hodně přes dvacet a včetně finální zedničiny jsme na domě pracovali 6 dnů. Práce se povedly a majitelé vyjádřili velkou spokojenost.
Hezký dům v České Lípě
prosinec 2023
4 fotografie
Hezký dům v České Lípě
Hurááá - zase po čase nějaká atypická okna! Na jejich zaměření i následnou montáž se vždy těšíme. Tyhle na domu v České Lípě dopadly bezvadně, stejně jako všechny ostatní "nudné" obdélníky. Majitelé jsou ... nadšeni.
Domeček v Zákupech
prosinec 2023
3 fotografie
Domeček v Zákupech
Máme rádi klienty, které získáme tak, že nás vidí montovat u sousedů a sami nás osloví se zájmem o montáž u sebe doma. Podobně jsme se seznámili i s pánem ze Zákup. A za několik týdnů jsme už vybalovali nová okna před jeho domečkem. Následná instalace trvala tři dny a dnes si již pán užívá úspory za topení.
Historická vila v Doksech
listopad 2023
5 fotografií
Historická vila v Doksech
Ozvali se nám majitelé z Doks ohledně možnosti namontovat 13 oken a jedny dveře do jejich výstavní historické vily. Zakázka zahrnovala i kompletní špaletovou zedničinu - jak již čtenáři našich příspěvků zde vědí, na toto jsou naše montážní party skutečnými experty. Montáž dopadla na výbornou a klienti nám vyjádřili velkou spokojenost.
Udržovaný dům v České Lípě
listopad 2023
6 fotografií
Udržovaný dům v České Lípě
Kompletní výměna třinácti oken na udržovaném domě v České Lípě nám trvala kvůli náročné zedničině na začištění špalet 6 dnů. Výsledek ale stojí za to a majitelé vyjadřují velkou spokojenost.
Zobrazit další reference