Majestátní dům v Mikulášovicích | Okna Milan
leden 2024
6 fotografií

Majestátní dům v Mikulášovicích

Příjemní majitelé z Mikulášovic dali na radu svých spokojených sousedů a obrátili se na nás s prosbou o pomoc s dotací NZÚ Light a následnou montáží oken a dveří. V oknech se hodně bouralo a musely se zvětšovat otvory, ale z nových větších oknen jsou majitelé nadšení.

Další reference

Rodinný dům v Mikulášovicích
únor 2024
4 fotografie
Rodinný dům v Mikulášovicích
A máme tu další výměnu starých oken za nová na rodinném domě v Mikulášovicích. Výměnu patnácti oken v profilu Aluplast 4000 včetně trojskel zvládla naše parta i za chladných dnů bez jakéhokoliv problému. Všechno perfektně sedí a majitelé jsou spokojeni s kvalitně odvedenou prací.
Hasičská stanice ve Starém Šachově
leden 2024
4 fotografie
Hasičská stanice ve Starém Šachově
Výhra zakázky pro městské a obecní úřady vždy potěší. V tomto případě jsme měnili okna a dveře na budově hasičské stanice ve Starém Šachově.
Dům v Mikulášovicích
listopad 2023
6 fotografií
Dům v Mikulášovicích
Není to dlouho, co jsme se chlubili jednou z mnoha montáží v Mikulášovicích - a hned tu máme další! Majitelům tohoto domu jsme pomohli vyřídit dotaci a, jak je u nás dobrou praxí, následně i provedli kvalitní montáž moderních oken. Majitelé si pochvalovali, že jsme za ně vyřídili vše bez starostí.
Rodinný dům ve Vršovicích u Loun
září 2023
5 fotografií
Rodinný dům ve Vršovicích u Loun
Majitelé rodinného domu ve Vršovicích u Loun nás pozvali do výběrového řízení na výměnu dvanácti oken a jedněch dveří. Naše reputace ohledně vysoké kvality dokončovacích zednických prací a výborná cena rozhodly, že jsme dostali možnost zakázku zrealizovat, za což jsme velice vděční. Trojsklo v rámech profilu Aluplast přinese klientům značné úspory za bydlení. Nehledejte po inzertních serverech neznámé firmy, které nemohou doložit stovky svých kvalitních realizací. Vyberte si firmu, jako jsme my, OKNA MILAN - veškeré své práce zveřejňujeme a kvalitu za skvělou cenu vám můžeme kdykoliv doložit!
Dům v Rumburku
září 2023
4 fotografie
Dům v Rumburku
V Rumburku a okolí montujeme často a tentokrát jsme se ujali výměny oken na rodinném domě poblíž centra města. Majitele jsme propojili s poradcem, který rychle vyřídil dotaci NZÚ Light, a my jsme po měsíci provedli montáž devíti oken v profilu Aluplast. Dekor "ořech" krásně doplnil přírodní charakter domu. Ať vám okna slouží co nejdéle!
Rodinný dům v Mikulášovicích
září 2023
3 fotografie
Rodinný dům v Mikulášovicích
Už ani nepočítáme, kolik zakázek jsme úspěšně dokončili v našich oblíbených Mikulášovicích, ale jsme určitě bohatě nad číslem deset. S kolegy žertujeme, že by se mohly přejmenovat na Oknomilanovice. Pro majitele rodinného domu jsme vyměnili osm oken včetně finální zedničiny - za kvalitní práci nám pak při odjezdu dlouze mávali od branky.
Rodinný dům v Chudoslavicích na Litoměřicku
srpen 2023
6 fotografií
Rodinný dům v Chudoslavicích na Litoměřicku
Na Litoměřicku provádíme výměny oken minimálně jednou do měsíce - v tomto případě si nás zavolali manželé z velkého rodinného domu v Chudoslavicích. Výměna třinácti oken včetně finální zedničiny trvala čtyři dny a majitelé vyjádřili velkou spokojenost.
Krásný dům v Mikulášovicích
srpen 2023
5 fotografií
Krásný dům v Mikulášovicích
Už "dlouho" jsme se nepochlubili prací z našich oblíbených Mikulášovic, takže jsme tu po měsíci s dalším domem, který podstoupil kompletní výměnu oken a dveří. Majitelům jsme pomohli s dotací a následně během čtyř dnů byla práce hotova. Moderní okna s trojskly budou majitelům sloužit dekády.
Zobrazit další reference