leden 2024
2 fotografie

Rodinný dům ve Vatěkově

Ve středočeském Vatěkově jsme na rodinném domě vyměnili během 3 dnů osm oken a troje vstupní dveře. Vše v profilu Decco EkoSun 82mm s barvou "zlatý dub" a samozřejmostí bylo trojsklo, které doporučujeme všem klientům a je i podmínkou několika dotací. Spokojenost majitelů vyjadřuje také to, že naše služby doporučili ve svém širokém příbuzenstvu. Děkujeme moc a vaši důvěru nezklameme!
 

Plánujete ve svém domě vyměnit stará okna a dveře za nová? Nechte to na nás! Jsme zkušení odborníci a zajistíme, že vaše nová okna a dveře budou perfektně namontovaná.

#NZÚLight #PlastováOkna #montážoken

Další reference

Rodinný dům v Nymburku
únor 2024
6 fotografií
Rodinný dům v Nymburku
Jsme velice rádi, že se na nás obrátili majitelé rodinného domu v Nymburku se žádostí o vyřízení dotace NZÚ Light a následnou montáž oken. Naše montážní parta se zakázky ujala a za tři dny bylo hotovo. Majitelé jsou spokojeni a těší se na energetické úspory v topné sezóně.
Rodinný dům v Městci Králové
leden 2024
5 fotografií
Rodinný dům v Městci Králové
Děkujeme majiteli rodinného domu v Městci Králové za to, že si nás vybral pro pomoc s dotací NZÚ Light, tak i následnou výměnu původních oken a dveří za nová plastová. Součástí dodávky byly také kompletní parapety, žaluzie a sítě - vše jsme závěrečný den namontovali a předali k veliké spokojenosti.
Rodinný dům ve Lhotce u Mladé Boleslavi
leden 2024
3 fotografie
Rodinný dům ve Lhotce u Mladé Boleslavi
Paní majitelka rodinného domu ve Lhotce u Mladé Boleslavi si nás pozvala na výměnu několika posledních oken, která ještě byla původní. Za den bylo hotovo a okna už slouží.
Domeček v Benátkách nad Jizerou
listopad 2023
2 fotografie
Domeček v Benátkách nad Jizerou
Na této zakázce v Benátkách nad Jizerou naši montéři pracovali tak usilovně, že téměř zapomněli fotit. Musíte nám tedy spíše jen věřit, že jsme vyměnili většinu oken na domě, a to vše v dobrém čase a k velké spokojenosti paní majitelky.
Menší dům v Neratovicích
listopad 2023
3 fotografie
Menší dům v Neratovicích
Nedávno jsme zde uváděli výměnu 26 oken a dveří na rozlehlé vile v České Lípě, ale zároveň jsme schopni vyhovět majitelům menších domů s výměnou i jen 2 či 4 oken. Takový byl případ i této zakázky v Neratovicích, kde proběhla za jeden den výměna čtyř oken a jejich následné zednické ošetření. Součástí dodávky byl i tzv. plný okenní program - tzn. v jeden den jsme zároveň nainstalovali s okny i parapety, připevnili žaluzie a nasadili protihmyzové sítě. Spokojený klient se tak již o nic nemusí starat a zároveň byl rád, že má po 1 dni vše za sebou.
Majestátní dům v Hostouni
říjen 2023
3 fotografie
Majestátní dům v Hostouni
Montáž šesti větších oken ve středočeské Hostouni nám včetně zednického začištění trvala dva dny. Majitel byl s našimi službami navýsost spokojen a velice si pochvaloval venkovní barvu "Zlatý dub", která dům esteticky pozvedla.
Dům v Dobrovízi
září 2023
6 fotografií
Dům v Dobrovízi
"Slavná" dřevěná Eurookna byla po dvaceti letech na odpis, a tak jsme manželskému páru v Dobrovízi u Prahy hodili celý dům do plastovek s trojsklem - zcela dle požadavků dotace NZÚ Light.
Rodinný dům u Vyžlovky
září 2023
3 fotografie
Rodinný dům u Vyžlovky
V okolí Prahy montujeme často a tentokrát se nám ozvali majitelé rodinného domu u Vyžlovky. Na této zakázce si naši montéři užili montáž téměř kompletního sortimentu - okna, dveře, francouzská okna a posuvné portály. To vše v šestikomorovém profilu Decco EkoSun 82 (SIX). Výsledek vypadá skvěle a stejně tak se nyní i v domě žije.
Zobrazit další reference