Rodinný dům ve Lhotce u Mladé Boleslavi | Okna Milan
leden 2024
3 fotografie

Rodinný dům ve Lhotce u Mladé Boleslavi

Paní majitelka rodinného domu ve Lhotce u Mladé Boleslavi si nás pozvala na výměnu několika posledních oken, která ještě byla původní. Za den bylo hotovo a okna už slouží.

Další reference

Rodinný dům v Nymburku
únor 2024
6 fotografií
Rodinný dům v Nymburku
Jsme velice rádi, že se na nás obrátili majitelé rodinného domu v Nymburku se žádostí o vyřízení dotace NZÚ Light a následnou montáž oken. Naše montážní parta se zakázky ujala a za tři dny bylo hotovo. Majitelé jsou spokojeni a těší se na energetické úspory v topné sezóně.
Rodinný dům v Městci Králové
leden 2024
5 fotografií
Rodinný dům v Městci Králové
Děkujeme majiteli rodinného domu v Městci Králové za to, že si nás vybral pro pomoc s dotací NZÚ Light, tak i následnou výměnu původních oken a dveří za nová plastová. Součástí dodávky byly také kompletní parapety, žaluzie a sítě - vše jsme závěrečný den namontovali a předali k veliké spokojenosti.
Domeček v Benátkách nad Jizerou
listopad 2023
2 fotografie
Domeček v Benátkách nad Jizerou
Na této zakázce v Benátkách nad Jizerou naši montéři pracovali tak usilovně, že téměř zapomněli fotit. Musíte nám tedy spíše jen věřit, že jsme vyměnili většinu oken na domě, a to vše v dobrém čase a k velké spokojenosti paní majitelky.
Dům v Dobrovízi
září 2023
6 fotografií
Dům v Dobrovízi
"Slavná" dřevěná Eurookna byla po dvaceti letech na odpis, a tak jsme manželskému páru v Dobrovízi u Prahy hodili celý dům do plastovek s trojsklem - zcela dle požadavků dotace NZÚ Light.
Rodinný dům u Vyžlovky
září 2023
3 fotografie
Rodinný dům u Vyžlovky
V okolí Prahy montujeme často a tentokrát se nám ozvali majitelé rodinného domu u Vyžlovky. Na této zakázce si naši montéři užili montáž téměř kompletního sortimentu - okna, dveře, francouzská okna a posuvné portály. To vše v šestikomorovém profilu Decco EkoSun 82 (SIX). Výsledek vypadá skvěle a stejně tak se nyní i v domě žije.
Domeček v Rožďalovicích
září 2023
2 fotografie
Domeček v Rožďalovicích
Menší výměna na domečku v Rožďalovicích - během jednoho dne jsme osadili tři okna v profilu Aluplast Ideal 4000 v oboustranné barvě "ořech". Součástí dodávky bylo také samozřejmě zapravení vnějších a vnitřních parapetů a na závěr dne také namontování žaluzií. Majitelé už nic dalšího řešit nemusí a z jejich strany zavládla velká spokojenost.
Dům ve Zbraslavicích na Kutnohorsku
srpen 2023
4 fotografie
Dům ve Zbraslavicích na Kutnohorsku
Montáž osmi oken profilu Aluplast s trojsklem pro klienty ve Zbraslavicích na Kutnohorsku proběhla bezproblémově za tři dny. Klienti ocenili pomoc s dotací NZÚ Light. Ať okna slouží.
Rodinný dům ve Zruči nad Sázavou
srpen 2023
4 fotografie
Rodinný dům ve Zruči nad Sázavou
Velice společenský majitel rodinného domu ve Zruči nad Sázavou si vybral pro výměnu oken netradiční barvu Oregon III a musíme uznat, že ve spojení se žlutou barvou omítky dosáhl skvělého výsledku. Pán je majitelem moravského sklípku, a tak jako odměnu za kvalitně odvedenou práci máme pozvání na koštování vína. Určitě se tedy nevidíme naposledy - a ať okna slouží co nejdéle.
Zobrazit další reference