říjen 2023
6 fotografií

Vícegenerační vila v České Lípě

Co se týče rodinných domů, patří výměna oken a dveří na této vícegenerační vile v České Lípě mezi naše největší zakázky z poslední doby. Práce trvaly skoro 10 dnů a za tu dobu stihla naše montážní parta vyměnit 23 oken a dvoje dveře. Samozřejmostí bylo také kompletní zednické začištění původních špalet a výměna všech parapetů. Majitelé to společně s námi "dali" a po skončení prací byli moc rádi, že se pro výmenu rozhodli a výrazně si tak zlepšili komfort bydlení - původní okna totiž již "přetahovaly" svojí životnost o několik dekád.

Plánujete také výměnu oken? Vybírejte si firmu, která dokáže doložit úspěšnou realizací menších, ale i podstatně větších zakázek. Okna měníte jednou za řadu let a výsledek není pouze o dodání a rychlomontáži oken, ale o celkové kvalitě včetně finální zedničiny a dalších důležitých detailech. My vám reference prokážeme - a vaše okna a dveře vyměníme v takové kvalitě, že po nás už pozvete jen malíře. Kontaktujte nás - a nechejte si zdarma připravit nabídku.

#NZÚLight #PlastováOkna #montážoken

Další reference

Moderní dům v České Lípě
březen 2024
6 fotografií
Moderní dům v České Lípě
Stále moderně vypadající rodinný dům v České Lípě potřeboval po dvaceti letech vyměnit původní okna za nová - majitelům jsme nabídli okna v profilu Decco EkoSun 82, tzn. šířka rámu 81mm s šesti komorami, trojsklem a v elegantní barvě "Ořech" a naše nabídka se jim líbila nejvíce. Výsledek montáže pak předčil očekávání všech zůčastněných, jak můžete posoudit z fotek. Přejeme majitelům s novými okny spoustu spokojených let.
Rodinný dům v Dubnici pod Ralskem
březen 2024
5 fotografií
Rodinný dům v Dubnici pod Ralskem
Tentokrát jsme vyslali montážní partu se specializací na truhlářské dokončovací práce do Dubnice pod Ralskem, aby zde provedla výměnu oken na rodinném domu. Po osazení třinácti oken včetně jedné balkónové sestavy připravili dřevěné lišty, natřeli je a bezchybně osadili kolem oken. Výsledek se povedl, což potvrdili i spokojení majitelé.
Rodinný dům v Novém Boru
březen 2024
4 fotografie
Rodinný dům v Novém Boru
V Novém Boru jsme jako doma a to samé platí o pohodové zakázce na kompletní výměnu třinácti oken a jedněch vstupních dveří na rodinném domu v místní vilové čtvrti. Majitelé si vybrali netradiční barvu "šedý pískovaný antracit", která hodně pomohla venkovnímu vzhledu domu. Vše bylo provedeno v moderním šestikomorovém profilu Decco EkoSun 82 (SIX) s trojskly.
Rodinný dům ve Starých Splavech
únor 2024
7 fotografií
Rodinný dům ve Starých Splavech
Naše montážní parta se ujala kompletní výměny čtrnácti oken a jedněch vstupních dveří na stylovém rodinném domu ve Starých Splavech na Liberecku. Montovali jsme vysokostandardní okna profilu Decco s šířkou rámu 82mm, s trojskly a ve výstavní barvě ořechu Amaretto. Součástí dodávky byly ještě také desky v imitaci dřeva. Už teď si majitel pochvaluje nárůst komfortu bydlení a co teprve, až přijdou chladnější dny.
Tradiční "šumperák" v České Lípě
únor 2024
3 fotografie
Tradiční "šumperák" v České Lípě
Vyhráli jsme výběrové řízení na výměnu oken na tradičním "šumperáku" v České Lípě. Klientovy požadavky na kvalitní 6-komorový profil min. šířky rámu 80mm splnil profil Decco Ekosun, samozřejmostí pak byla trojskla a jako barvu byl vybrán "pískovaný antracit". Kromě výborné ceny byla dalším důvodem, proč si nás klient vybral, také rychlost, s jakou jsme dovedli okna vyrobit a zároveň namontovat - od objednávky do konce montáže to bylo 24 dní - ano, 3,5 týdne! Není to pravidlem vždy, ale zde se sešly dobré podmínky ve výrobě i dostupnost montérů - a tím jsme nejen splnili slíbený termín 1 měsíce, ale ještě klienta překvapili zkrácením tohoto termínu. Ať okna slouží další desítky let!
Dům ve Cvikově na Českolipsku
únor 2024
6 fotografií
Dům ve Cvikově na Českolipsku
Ve Cvikově jsme realizovali kompletní výměnu oken a dveří u několika domů po sobě. Majitelům jsme osadili kvalitní trojskla v profilu Aluplast 4000 - včetně balkónové sestavy, která díky kvalitnímu zaměření skvěle sedla do původního otvoru. Majitelé si hned pochvalují zvýšený komfort bydlení a jsou rádi za kompletní dodávku včetně zednického začištění.
Rodinný dům v Kamenickém Šenově
leden 2024
6 fotografií
Rodinný dům v Kamenickém Šenově
Majitelé rodinného domu v Kamenickém Šenově nás oslovili ohledně výměny jejich oken. Celkově jich bylo hodně přes dvacet a včetně finální zedničiny jsme na domě pracovali 6 dnů. Práce se povedly a majitelé vyjádřili velkou spokojenost.
Rodinná vila v Liberci
leden 2024
5 fotografií
Rodinná vila v Liberci
I během ledna jsme realizovali několik výměn. Navzdory méně příznivému počasí jsme vyměnili 13 oken na rodinné vile v Liberci. Zajímavé bylo, že jak jsme postupně nahrazovali stará okna novými v trojskle, majitelé hlásili okamžitý efekt v podobě vyšší teploty i při současném nižším stupni na topení. Takovou bezprostřední vazbu máme úplně nejradši.
Zobrazit další reference