září 2023
5 fotografií

Rodinný dům v Novém Boru

V Novém Boru jsou naše montážní party skoro jako doma - tentokrát se na nás obrátil majitel rodinného domu z tohoto města se žádostí o pomoc s vyřízením dotace NZÚ Light a následnou montáží. Třináct oken v profilu Aluplast v oboustranné barvě "ořech" jsme měli nainstalováno za tři dny a dům parádně prokoukl.

Další reference

Moderní dům v České Lípě
březen 2024
6 fotografií
Moderní dům v České Lípě
Stále moderně vypadající rodinný dům v České Lípě potřeboval po dvaceti letech vyměnit původní okna za nová - majitelům jsme nabídli okna v profilu Decco EkoSun 82, tzn. šířka rámu 81mm s šesti komorami, trojsklem a v elegantní barvě "Ořech" a naše nabídka se jim líbila nejvíce. Výsledek montáže pak předčil očekávání všech zůčastněných, jak můžete posoudit z fotek. Přejeme majitelům s novými okny spoustu spokojených let.
Rodinný dům v Dubnici pod Ralskem
březen 2024
5 fotografií
Rodinný dům v Dubnici pod Ralskem
Tentokrát jsme vyslali montážní partu se specializací na truhlářské dokončovací práce do Dubnice pod Ralskem, aby zde provedla výměnu oken na rodinném domu. Po osazení třinácti oken včetně jedné balkónové sestavy připravili dřevěné lišty, natřeli je a bezchybně osadili kolem oken. Výsledek se povedl, což potvrdili i spokojení majitelé.
Rodinný dům v Novém Boru
březen 2024
4 fotografie
Rodinný dům v Novém Boru
V Novém Boru jsme jako doma a to samé platí o pohodové zakázce na kompletní výměnu třinácti oken a jedněch vstupních dveří na rodinném domu v místní vilové čtvrti. Majitelé si vybrali netradiční barvu "šedý pískovaný antracit", která hodně pomohla venkovnímu vzhledu domu. Vše bylo provedeno v moderním šestikomorovém profilu Decco EkoSun 82 (SIX) s trojskly.
Rodinný dům ve Starých Splavech
únor 2024
7 fotografií
Rodinný dům ve Starých Splavech
Naše montážní parta se ujala kompletní výměny čtrnácti oken a jedněch vstupních dveří na stylovém rodinném domu ve Starých Splavech na Liberecku. Montovali jsme vysokostandardní okna profilu Decco s šířkou rámu 82mm, s trojskly a ve výstavní barvě ořechu Amaretto. Součástí dodávky byly ještě také desky v imitaci dřeva. Už teď si majitel pochvaluje nárůst komfortu bydlení a co teprve, až přijdou chladnější dny.
Dům ve Cvikově na Českolipsku
únor 2024
6 fotografií
Dům ve Cvikově na Českolipsku
Ve Cvikově jsme realizovali kompletní výměnu oken a dveří u několika domů po sobě. Majitelům jsme osadili kvalitní trojskla v profilu Aluplast 4000 - včetně balkónové sestavy, která díky kvalitnímu zaměření skvěle sedla do původního otvoru. Majitelé si hned pochvalují zvýšený komfort bydlení a jsou rádi za kompletní dodávku včetně zednického začištění.
Rodinný dům v Kamenickém Šenově
leden 2024
6 fotografií
Rodinný dům v Kamenickém Šenově
Majitelé rodinného domu v Kamenickém Šenově nás oslovili ohledně výměny jejich oken. Celkově jich bylo hodně přes dvacet a včetně finální zedničiny jsme na domě pracovali 6 dnů. Práce se povedly a majitelé vyjádřili velkou spokojenost.
Hezký dům v České Lípě
prosinec 2023
4 fotografie
Hezký dům v České Lípě
Hurááá - zase po čase nějaká atypická okna! Na jejich zaměření i následnou montáž se vždy těšíme. Tyhle na domu v České Lípě dopadly bezvadně, stejně jako všechny ostatní "nudné" obdélníky. Majitelé jsou ... nadšeni.
Domeček v Zákupech
prosinec 2023
3 fotografie
Domeček v Zákupech
Máme rádi klienty, které získáme tak, že nás vidí montovat u sousedů a sami nás osloví se zájmem o montáž u sebe doma. Podobně jsme se seznámili i s pánem ze Zákup. A za několik týdnů jsme už vybalovali nová okna před jeho domečkem. Následná instalace trvala tři dny a dnes si již pán užívá úspory za topení.
Zobrazit další reference